TESBİHCİM
SEPETİNİZ

Tesbihcim Blog

15 Eyl Osmanlı Kehribarı Nedir?
admin 37 20426
Osmanlı Kehribarı Nedir?Osmanlı kehribarı, 17.yüzyılda Osmanlı el sanatları ve tesbih ustalarının özel formüllerle elde ettikleri ve çeşitli süs eşyaları, tesbih, baston, çadır düğmesi ya da şemsiye sapı gibi antika özelliği bulunan ürünlerde sıklıkl..
02 Ara Mavi Kehribar Taşı: Safir Kehribar
admin 54 13031
Mavi Kehribar Taşı: Safir KehribarSafirin derin ve sakin mavisinden ilham alınarak elde edilen mavi kehribar taşı, doğada bulunan çeşitli çiçeklerin renk pigmentlerinin karışımı ile elde edilen son derece değerli ve özel bir kehribar türüdür.Mavi ren..
02 Ağu En İyi Damla Kehribar Hangisidir?
admin 89 6063
En İyi Damla Kehribar Hangisidir?Son yıllarda “Erkeğin en değerli takısı nedir?” sorusuna verilen cevapların başında damla kehribar tesbihler gelmektedir. Peki her damla kehribar aynı mıdır? Ya da en iyi damla kehribar hangisidir?Damla kehribar, özel..
02 Ağu Geçmişten Günümüze Kehribarın Renkleri
admin 35 5749
Geçmişten Günümüze Kehribarın RenkleriMilyonlarca yıllık mucizevi damla kehribar, karşımıza çeşitli renk ve formlarda çıkmaktadır. Kehribarın doğada 250 farklı renk tonu bulunmaktadır.Kehribarin renkleri çoğunlukla kahverenginin tonları, turuncu ve s..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
HOŞGELDİNİZ
Ürünlerimiz Dünyanın Birçok Ülkesine Güvenli Şekilde Kargolanıp Gönderilmektedir.