TESBİHCİM
SEPETİNİZ

Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Genel hükümleri Kullanım Şartları Sekmesinde de belirtilen Teslimat Bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kargo Ücreti ne kadardır?Ücretsiz kargo seçeneği var mı?

Sizlere daha iyi hizmet sunmak için tüm alışverişlerinizde kargo ücretsiz olarak gönderilecektir.

Teslimat anında herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

Alışverişlerinizi kredi kartı veya havale yoluyla yapmış iseniz ürün teslimatı esnasında herhangi bir ücret talep edilmez. Alışverişinizi kapıda  ödeme olarak yapmış iseniz. Ürün bedelini teslimat sırasında ödersiniz.

Dağıtım ağı tüm Türkiye’yi kapsıyor mu?

Evet kapsıyor. Tesbihcim.com adresi üzerinden tüm Türkiye ve KKTC’ne gönderilmek üzere sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca yurt dışından yapacağınız alışverişlerde yalnızca Pay pal ile ödeme seçeneği ile ödeme kabul etmekteyiz. Eğer Pay pal ile ödeme yapıp siparişinizin onaylanması gerçekleştiyse; Yurt dışındaki gönderiler Lokal Posta Ofisi (PTT ) ile yapıldığını bildirmek isteriz. Ve şehre göre değişen extra posta ücretleri siparişiniz sistemimize düştükten sonra sizinle paylaşılarak talep edilebilir.

Siparişim ben yoksam kime teslim edilecek?

Siparişleriniz, birinci dereceden akrabanız olduğunu resimli kimlik ile belgeleyen yakınınıza, teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilebilir. Sizlere hiçbir şekilde ulaşılamadığı durumlarda ise kargo yetkilisi, adresinize bir haber kağıdı bırakacaktır. Siparişinizi bu haber kağıdı ile birlikte 5 gün içerisinde ilgili şubeden alabilirsiniz. Bu süreyi aşan durumda ise ürününüz kargo şirketi tarafından depo adresimize geri gönderilecektir.

Siparişlerim teslimat süresi nedir?

 Tesbihcim.com olarak, internet mağazamızdan vereceğiniz siparişler, UPS Kargo güvencesiyle en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırılacaktır.

Siparişiniz ile ilgili özel bir not ya da değişiklik yapılmayacaksa, siparişiniz 5 iş günü içerisinde adresinize kargolanacaktır.

Yurt içinden yapılan siparişler için ürün kargoya teslim edildikten sonra olağan dışı durumlar hariç yaklaşık 3 iş günü içinde kargo ürünü teslimat adresine teslim eder.

Yurt dışından yapılan siparişlerde ise ülkenin ve şehrin uzaklığına göre PTT’nin gönderi hızı yaklaşık 10-15 günü bulmaktadır.

 Hasarlı ve şüpheli görünen paketleri almalı mıyım?

 Siparişiniz size ulaştığında, gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ederseniz lütfen kargoyu teslim almayınız.

 Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Sorunlu olduğunu düşündüğünüz bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ettiğiniz takdirde, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimali ortadan kalkar.

Bu durumda kargonuzun taşınması sırasında oluşabilecek hasarlardan dolayı kargo firması sorumlu tutulamaz. Kargo teslim fişi, siparişinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan onaylandığını gösterir belgedir. Kargonuzla ilgili en ufak şüphe duymanız halinde lütfen görevliden tutanak tutmalarını isteyiniz.

 

HOŞGELDİNİZ
Ürünlerimiz Dünyanın Birçok Ülkesine Güvenli Şekilde Kargolanıp Gönderilmektedir.