TESBİHCİM
SEPETİNİZ

Hakkımızda

 HAKKIMIZDA 

TR

    Tesbihcim 2015 yılında kurulmuş toptan tesbih imalatı yapmakta olan bir firmadır. Üretiminin çoğunluğunu evlerde ev hanımlarına yaptırarak yaklaşık 250 kişiye istihdam sağlamaktadır. Ürünlerini direk müşteri ile buluşturmak amacı ile birde dağıtım ağı kurmuştur. Türkiye de halihazırda 1.500’de fazla akaryakıt istasyonunda ve 600’den fazla çeşitli büfe, market, kuruyemişçi, parfümcü gibi işletmelerde, yurt dışında almanyadaki marketlerde ve arabistandaki bazı noktalarda ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır.

2017 yılı itibariyle tesbihcim.com adresi üzerinden online satış yapmaya karar vermiş ve bu alanda siz değerli müşterilerine daha kaliteli ürünlerini ve daha bol çeşitlerini hizmetinize sunmuştur. Bu alanda sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışıyla takdir toplamış ve hizmet etmeye devam etmektedir.

EN

    Tesbihcim is a company that was established in 2015 and produces wholesale prayer beads. It provides employment to approximately 250 people by having the majority of its production done by housewives. It has also established a distribution network in order to bring its products directly to the customer. Currently, it delivers its products to you at nearly1.500 fuel stations in Turkey, and at nearly 600 various kiosks, markets, nuts and perfume shops, markets abroad in Germany and some points in Arabia.

As of 2017, it has decided to make online sales through tesbicim.com and has offered better quality products and more abundant varieties to you, our valued customers, in this field. It has been appreciated and continues to serve with the understanding of quality service it offers in this field.

HOŞGELDİNİZ
Ürünlerimiz Dünyanın Birçok Ülkesine Güvenli Şekilde Kargolanıp Gönderilmektedir.